Opieka nad stroną: Agencja Reklamowa Warszawa

Złomowanie aut Warszawa to firma, która złomuje wszystkiego rodzaju pojazdy i samochody wszystkich marek. Auta poddajemy w pełni bezpiecznemu oraz legalnemu procesowi kasacji. Gdy Twój pojazd uległ upływowi czasu i często odmawia posłuszeństwa lub nie nadaje się już do dalszego użytku, zadzwoń do nas by pozbyć się tego zmartwienia. Pozbędziesz się problemu, a za zezłomowany samochód zasilisz swój budżet domowy. Jeśli uważasz, że Twój samochód nie nadaje się do  dalszej jazdy, zadzwoń i skorzystaj z naszych profesjonalnych usług złomowania.

ZŁOMOWANIE AUT WARSZAWa

Auto kasacja Warszawa na  to nasz główny filar działalności. Gdy sprzedaż auto naszej firmie to masz gwarancję legalności i bezpieczeństwa transakcji. Zarówno pod kątem prawnym, jak i ekologicznym. Samochody zostaną starannie rozebrane na części pierwsze zachowując najwyższe europejskie standardy. Części sprawne trafią na rynek wtórny, a pozostałe elementy zostaną poddane fachowej autokasacji. Autokasacja Warszawa to świetny wybór.

AUTOKASACJA WARSZAWA

Firma EDMAR auto kasacja jest członkiem programu partnerskiego przedsiębiorstwa Auto Centrum Rafał Kapusta. Edmar kasacja aut to miejsce z wieloletnią historią w zakresie demontażu i kasacji aut. Doświadczenie i pełen profesjonalizm to cechy główne naszego Partnera.

JAKIE SAMOCHODY SKUPUJEMY W WARSZAWIE?

Do naszej firmy może trafić każdy samochód. Złomowaniu i auto kasacji w Warszawie poddajemy samochody osobowe i dostawcze wszystkich marek, bez względu na ich stan czy zastosowanie. Działamy zgodnie obowiązującymi wytycznymi, dlatego samochody, które złomujemy lub poddajemy kasacji muszą mieć w granicach 90-95% swojej wagi.

Złomowanie aut Warszawa to firma, która od lat obsługuje kierowców z Warszawy i całego województwa mazoweckiego w zakresie usług złomowania i autokasacji samochodów. Doświadczenie i profesjonalizm to cechy, które pozwalają od lat gromadzić wokół naszej firmy coraz szersze grono zadowolonych Klientów. Jesteśmy jedną z największych firm warszawskich zajmujących się tematem złomowania i autokasacji. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami, zapraszamy do kontaktu.